Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wyględy

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

640 000 zł1 801 m² 355,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1801 m , położona w miejscowości Wyględy, w gmina Leszno. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch działek i obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł5 893 m² 285,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Superatrakcyjna działka budowlana. Bezpośrednio. Nieruchomość składa się z dwóch przyległych działek: 170/11 oraz 173/1 Dzięki swoim rozmiarom i zwartej formie (pum: 4230 m2) zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

412 070 zł926 m² 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż(bezpośrednio) atrakcyjna działka o powierzchni 926 m2 ( możliwość zakupienia sąsiedniej działki o powierzchni 927 m2, 1880 m2 lub 957 m2), położona w Wyględach(ul Cisowa).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 761 770 zł8 369 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2. Poszczególne działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

425 000 zł1 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o obszarze 1000 m2 położona jest w Wyględach w gminie Leszno przy drodze odchodzącej od ul. Leszczynowej 25 km od ścisłego centrum Warszawy (16 km od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 888 000 zł211 m² 13 687,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Sprzedaż Domu | Nowy Dom | Dom na Sprzedaż | Dom Wolnostojący | Dom z Działką | Dom Blisko Babic | Dom z Rekuperacją | Dom Wyględy | Wyględy gm. Leszno | Dom pod Warszawą | Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 111 m² 297,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Wyględach w gminie Leszno w czwartej linii zabudowy od ulicy Stołecznej w kompleksie działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Wyględy,mazowieckie

425 000 zł997 m² 426,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m . Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 000 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Wyględy, gmina Leszno Kompleks 9 działek pod zabudowę jednorodzinną w spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 9 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Majowa

Wyględy,mazowieckie

1 900 000 zł5 900 m² 322,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 170/11 i 173/1 obr. 32 /wyględy/ Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

410 000 zł1 536 m² 266,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy w miejscowości Wyględy koło Zaborowa Działka prostokątna, bardzo dobre wymiary, ok. 45x34., pow. 1536 m2 Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Leśna

Wyględy,mazowieckie

1 350 000 zł242 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom z lat 90, położony w Wyględach w gm. Leszno w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka kroków od lasu. To idealna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, przyrodę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 618 000 zł361 m² 7 252,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Oferuję Państwu niepozorny z zewnątrz, za to z bogatym wnętrzem, pełen światła dom o wyszukanej elegancji. Piętrowy, wykończony i wyposażony w zabudowę stałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Wyględy,mazowieckie

995 000 zł314 m² 3 168,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom z cegły + 2 wjazdy + pełna piwnica duża działka potencjał Wyględy, gmina Leszno powiat warszawski zachodni Lokalizacja i dojazd ok. 25 km do granic Warszawy ok. 3032 km do centrum dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 801 m² 355,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 660 000 zł7 815 m² 340,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m , położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

444 510 zł1 347 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 550 m² 464,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona w najpiękniejszym miejscu gminy Leszno w samym sercu kpn, cicha spokojna okolica- przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, możliwość zabudowy do 30%.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

409 500 zł1 241 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wyględy

Wyględy,mazowieckie

2 000 000 zł211,45 m² 9 458,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentowana nieruchomość to dom jednorodzinny z 2010 roku, położony w malowniczej miejscowości Wyględy, gmina Leszno. Otoczony domami jednorodzinnymi i szerokimi, spacerowymi ulicami,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położone w Borzęcinie Małym bezpośrednio przy projektowanej drodze gminnej ulicy Niezapominajki- prąd ok 100m, z wjazdem od południa, teren po scaleniu gminnym, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

525 000 zł1 198 m² 438,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie zlokalizowana działka mieszkaniowo usługowa Borzęcinie Małym gm Stare Babice, zaledwie 100 m od ul Warszawskiej i tylko kilkaset metrów od otuliny Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

420 000 zł1 013 m² 414,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka położone w Borzęcinie Małym bezpośrednio przy projektowanej drodze gminnej ulicy Chabrowej - prąd ok 270m, z wjazdem od północy, teren po scaleniu gminnym, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położone w Borzęcinie Małym ok 600 metrów od ulicy Kosmowskiej, bezpośrednio przy projektowanej drodze gminnej ulicy Rumiankowej- prąd ok 150 metrów, pozostałe media.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Borzęcin Mały, gmina Stare Babice, druga linia zabudowy od ulicy Kosmowskiej. Działka znajduje się w terenie po.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

366 000 zł1 016 m² 360,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1016 m , położona w miejscowości Borzęcin Mały, gmina Stare Babice. Działka znajduje się w terenie po scaleniowym, idealna na lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +1 km

866 320 zł1 666 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, nieogrodzona, o pow. 1666 m2, położona w miejscowości Wiktorów (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przy ul. Rybno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

510 000 zł1 000 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych w miejscowości Wiktorów, przy ulicy Rybno w północno-wschodniej części gminy Leszno. Działki powstałe z nowego podziału - Decyzja Nr. 818.2018 Wójta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

456 000 zł1 096 m² 416,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wiktorów/ gm. Leszno/ 1096 m2/ mpzp/ media Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie Kamionowskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wiktorów, w gminie Leszno, powiat warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

585 000 zł1 300 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta - Działka Budowlana na Sprzedaż w Wiktorowie, na Skraju Kampinoskiego Parku Narodowego Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

498 150 zł1 350 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wiktorów gm. Leszno. Powierzchnia 1350 m2. Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Szybko rozwijająca się okolica. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

1 826 919 zł4 951 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w miejscowości Wiktorów gm. Leszno. Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Szybko rozwijająca się okolica. Grunt przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

2 350 000 zł449 m² 5 233,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 885 m²

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Szukasz swojej oazy blisko Kampinoskiego Parku Narodowego? Ta oferta może być dla Ciebie - funkcjonalny dom z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

900 000 zł1 842 m² 488,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1842 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do Twojego stylu życia. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

8 319 500 zł16 639 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 1,6 ha - gmina Leszno, powiat warszawski zachodni Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni ponad 16 000 m , położony zaledwie 15 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

625 000 zł1 500 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wyjątkowa działka budowlana niecałe 300 m od Kampinoskiego Parku Narodowego tylko U nas! Z przyjemnością oferujemy unikalną działkę budowlaną położoną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

479 000 zł1 916 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zaborów gmina Leszno. Polecam do zakupu działkę budowlaną o pow. 1916 m. Działka w kształcie nieregularnym - trójkąt, szerokość do 47 m. Sąsiednia działka zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

498 680 zł1 918 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1918m posiada nieregularny kształt zbliżony do trójkąta 45x87x78 Nieruchomość położona bezpośrednio przy cichej gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +2 km

585 000 zł1 500 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek budowlanych przy ul. Kosodrzewiny w Wólce (gm. Leszno, pow. warszawski zachodni) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone są dwie działki: *nr 400.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +3 km

588 000 zł1 834 m² 320,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wyględy +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wyględy,mazowieckie

496 320 zł1 056 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlane położona w Wyględach w 5 linii zabudowy od ulicy Leśnej w jednym z ładniejszych miejsc gminy Leszno kilka kroków od lasu. Powierzchnia 1056mkw.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij