Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Majowa

Majowa, Wyględy, mazowieckie

  • 1 680 000 zł
  • 5 893 m²
  • 285,08 zł/m²

Zdjęcie

Michał

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Majowa

Majowa, Wyględy, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 680 000 zł

5 893 m²

285,08 zł/m²

Działka budowlana, ul. Majowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 680 000 zł 5 893 m² 285,08 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 680 000 zł (285,08 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 5 893 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 92m; szerokość: 77m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Superatrakcyjna działka budowlana. Bezpośrednio.
Nieruchomość składa się z dwóch przyległych działek: 170/11 oraz 173/1

Dzięki swoim rozmiarom i zwartej formie (PUM: 4230 m2) zapewnia nieograniczone możliwości jej wykorzystania.
Np. świetnie nadaje się pod budowę kameralnego i bezpiecznego zespołu bliźniaków lub domów jednorodzinnych.

L O K A L I Z A C J A

Miejscowość Wyględy, gmina Leszno, powiat Warszawski Zachodni. (...)

Agent

Michał

516 208...

516 208 950

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał

516 208...

516 208 950

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości